Meie kontaktid

 

Viljandimaa Arenduskeskus asub Vabaduse plats 6 (I korrus), Viljandi

Oleme avatud E kell 11.00-17.00 ja T-N kell 9.00-17.00

Konsultatsiooniks on soovitav eelnevalt registreeruda vastava konsultandi juurde või aadressil save@viljandimaa.ee

 

 

Juhataja/konsultant

Kaarel Lehtsalu

Tel: +372 433 0591 / +372 5305 4165

kaarel.lehtsalu@viljandimaa.ee

     
 

 


Ettevõtluskonsultant
Kaja Lääts
Tel: +372 433 0593 / +372 5788 0445
kaja.laats@viljandimaa.ee


 

 

     
     
   

 

Ettevõtluskonsultant
Tiina Pitsenko
Tel: +372 5788 0236

tiina.pitsenko@viljandimaa.ee

 

 

 

Kodanikuühenduste konsultant

Jaanika Toome

Tel: +372 433 0446 / +372 5788 0245

jaanika.toome@viljandimaa.ee

   

 

 

Noorte ettevõtlikkuse programmide koordinaator

Kairi Ong

Tel: +372 433 0592 / +372 5854 4679

kairi.ong@viljandimaa.ee

   

 

 

Turismi arendusjuht

Brit Vister

Tel: +372 505 9971

brit.vister@viljandimaa.ee

 

 

 

 

 

 

Tööstuse ja ekspordi arendusjuht

Ragnar Tammsalu

Tel: +372 5340 3138

ragnar.tammsalu@viljandimaa.ee