Uudised ja teated

« Tagasi

Ettevõtluse Akadeemia järjekordne kohtumine teemal "Tööstuse digitaliseerimine" leiab aset 18.oktoobril kohvikus Fellin!

Ettevõtluse Akadeemia kohtumine toimub 18. oktoobril kohvikus Fellin, kell 16.00 – 18.30.

Jätkame tööstuse digitaliseerimisega temaatikaga. Innovaatiliste Masinaehituslike Tootmissüsteemide Tehnoloogiate Arenduskeskuse (IMECC) juhatuse liige, TTÜ professor Jüri Riives ning IMECC OÜ tegevjuht Tõnu Lelumees tutvustavad koostöös Viljandimaa Arenduskeskusega valminud plaani, kuidas aidata kaasa  Viljandimaa tööstusettevõtete digitaliseerimise arengule.

Seminari kava:

1. Sissevaade tööstuse digitaliseerimisse.
2. IMECC-i tutvustus.
3. Uuringu tutvustus ning demo.
4. IMECC-i ja Viljandimaa Arenduskeskuse väärtuspakkumine Viljandimaa tööstusettevõtetele.

Registreeri kohtumisele siin

Registreerimine avatud kuni 16.10.17.

Akadeemia kohtumised on tasuta!

Viljandimaa Arenduskeskus ja kohvik Fellin korraldavad ettevõtjatele mõeldud klubilist sarja nimega Ettevõtluse Akadeemia. Kord kuus toimuv Akadeemia toob kohalikele ettevõtjatele koju kätte oma ala parimad praktikud ja tipud nii Eestist kui lähiriikidest. Igal kohtumisel keskendutakse erinevale teemale, tööstuse automatiseerimisest inimeste motiveerimiseni, enesearengust finantsjuhtimiseni jpm. Sarjast leiavad endale huvipakkuvat nii kogenud ettevõtjad kui ka lihtsalt majandushuvilised. Kooskäimiste peamine eesmärk omavaheliste praktiliste kogemuste vahetamine ja kontaktide loomine.

Lisainfo:
Ragnar Tammsalu, ragnar.tammsalu@viljandimaa.ee, +372/ 5340 3138.