Uudised ja teated

« Tagasi

13. detsembri Ettevõtluse Akadeemias räägime teemal kuidas luua ettevõttes jätkusuutlik ja kasvu toetav juhtimiskultuur

Selle aasta viimane Ettevõtluse Akadeemia kohtumine toimub 13. detsembril kell 16.00-17.30 ikka kohvikus Fellin. Sel korral keskendume organisatsiooni arendamise temaatikale. 

Organisatsiooni arengu suurimaks takistuseks on selle sooritusvõime. Spordist teame, et sportlane saavutab suurpärase tulemuse vaid siis kui tema keha ja vaim on soorituseks ette valmistatud. Nii on see ka ettevõtete puhul: soovitud tulemused saavutame vaid siis kui me süsteemselt oma organisatsiooni arendame.

Ettevõtete juhtidele suunatud seminaril tuleb ja tutvustab Empowerment OÜ tegevjuht ja konsultant Andres Haavel juhtimissüsteemi, mille on tehnoloogiaettevõtted võtnud kasutusele, et tihenevas konkurentsis ja pidevalt muutuvas keskkonnas tagada suurepärased tulemused ning jätkusuutlik organisatsiooni kasv.

Kohtumise kava

• Hindad, millises ulatuses Sinu organisatsioon kasutab ära meeskonna potentsiaali;

• Sõnastad need olulised tegurid, mis tagavad meeskonnale kõrge tulemuslikkuse;

• Saad mõne hea ja lihtsa idee, kuidas oluliselt parendada oma meeskonna tulemuslikkust.

 

Osalemine on tasuta, kuid vajalik on ette registreerida. Registreerimine on avatud kuni 11. detsembrini.

Viljandimaa Arenduskeskus ja kohvik Fellin korraldavad ettevõtjatele mõeldud klubilist sarja nimega Ettevõtluse Akadeemia. Kord kuus toimuv Akadeemia toob kohalikele ettevõtjatele koju kätte oma ala parimad praktikud ja tipud nii Eestist kui lähiriikidest.

 

Lisainfo:

Kaarel Lehtsalu,  kaarel.lehtsalu@viljandimaa.ee, telefon 5305 4165