« Tagasi

31. jaanuaril Ettevõtluse Akadeemias arutleme kogukonna ja ettevõtja koostöö teemal

31. jaanuaril 2018 kell 17.00-19.00 toimub Viljandis Fellini kohvikus selle aasta esimene Ettevõtluse Akadeemia. Seekordse kohtumise fookuses on kogukonna ja ettevõtluse koostöö ning selle olulisus.

Ettevõtted saavad areneda, kui nende ümber on tegus kogukond ja inimesed. Ka külaseltsid ja MTÜd tunnevad end tugevamatena, kui nendega koos tegutseb samas piirkonnas ettevõtja. Et elu väljaspool linnasid ei ole kaugeltki igav ja mis rolli mängib kogukonna ja ettevõtja koostöö tähtsus, siis see teema on arutlemiseks jaanuari kuu viimasel kolmapäeval.

Oma kogemust ja näiteid tulevad jagama Anmar Pihlak Valma piirkonnast, Andre Aavastik Mulgimaalt ja Gea Melin Viljandist, Tule Õue liikumisest .

Kohtumisel arutleme ja otsime vastuseid:

  • Kumb oli enne kas aktiivne külakogukond või ettevõtja ?
  • Kes peaks tegema esimese sammu koostöö suunas ?
  • Kas 1+1 on rohkem kui kaks ehk milline on koostöö mõju ?

 

Osalemine on tasuta, kuid vajalik on ette registreerida, mida saab teha kuni 29. jaanuarini.  Registreerimiseks täida vorm SIIN.

Viljandimaa Arenduskeskus ja kohvik Fellin korraldavad ettevõtjatele mõeldud klubilist sarja nimega Ettevõtluse Akadeemia alates märtsist 2017. Kord kuus toimuv Akadeemia toob kohalikele ettevõtjatele koju kätte oma ala parimad praktikud ja tipud nii Eestist kui lähiriikidest.

 

Lisainfo:

Jaanika Toome, 

jaanika.toome@viljandimaa.ee,

telefon 433 0446, 57 880 245