« Tagasi

Viljandimaa Arenduskeskus alustab personalijuhtimise ja tootmise digitaliseerimise koolitusprogrammidega

Esmakordselt Eestis viis Viljandimaa Arenduskeskus 2017 aasta lõpus koostöös osaühinguga Personalidisain ning Innovaatiliste Masinaehituslike Tootmissüsteemide Tehnoloogiate Arenduskeskusega IMECC Viljandimaal läbi personalijuhtimise ja tootmise digitaliseerimise auditid, mille põhjal koostati just Viljandi maakonna ettevõtetele mõeldud ainulaadne koolitusprogramm, mida tutvustati Viljandimaa ettevõtjatele 16. jaanuaril ning mis koosneb koolituspäevadest, seminaridest ja töötubadest, koolitusreisist ning erialastest konsultatsioonidest. Koolitusprogramm kestab käesoleva aasta veebruarist oktoobrini.

Esimese seminari teema on pühendatud, töötajate hoidmisele, motivatsioonile, personalistrateegiale ja eesmärkide kommunikatsioonile!

Koolituspäev toimub 15. veebruaril Grand Hotel Viljandis 10.00 kuni 13.15.

Veel on üksikuid vabu kohti! Registreerimise tähtaeg 13.02.18.

Seminari hind ettevõttele on 39€. Koolitaja Hanna Jõgi, Personalidisain OÜ.

Tootmise digitaliseerimise esimene koolituspäev toimub 22. veebruaril Grand Hotel Viljandis. Koolituspäeval keskendutakse ettevõtte äriprotsesside analüüsile ja tulemuslikkuse kujundamisele. Päeva kestus on 10.00-15.30. Koolituspäeva hind ettevõttele 79€. Koolitaja Jüri Riives, IMECC OÜ.

Kui tunned esimese koolituse või kogu programmi vastu huvi, siis võta minuga ühendust.

Heade soovidega

Ragnar Tammsalu
Tööstuse ja ekspordi arendusjuht
SA Viljandimaa Arenduskeskus
E-post: ragnar.tammsalu@viljandimaa.ee
Tel: +372 53 403 138
arenduskeskus.viljandimaa.ee