« Tagasi

Veebruarikuu Ettevõtluse Akadeemias tutvustatakse ettevõtjatele ADAPTERi võimalusi

Soovid täiendada olemasolevat toodet? Otsid spetsiifilisi kompetentse või seadmeparki? Või vajad hoopis arenduspartnerit aga ei tea, kust alustada, siis ADAPTER saab Sind aidata.

21. veebruaril algusega kell 17 toimub taas Viljandis kohvik Fellin Ettevõtluse Akadeemia, kus tutvustame koostöövõrgustiku ADAPTER võimalusi ettevõtjale.

ADAPTER on  värav Eesti teadus- ja arendusasutuste pakutavate teenuste, teadmiste ja arendusvõimaluste juurde ning mõeldud ettevõtjale, kes vajab kiiret ja asjalikku lahendust oma arenguteel olevatele väljakutsetele. Anname ülevaate ka ettevõtetele suunatud toetusmeetmetest. Põnevast teenusest tuleb rääkima Anneli Saaroja. ADAPTERi kasutamise  ja ülikooliga koostöö kogemust tuleb jagama Seedri Puukoolist Elmar Zimmer koos teaduspartneri,  PhD Liina Arusega. Elmar Zimmer räägid uute puuviljakultuuride kasvatus,- koristus- ja töötlemistehnoloogiate arendamisest koostöös Eesti Maaülikooliga (Polli aiandusuuringute keskus).

Teemaõhtul osalemine on tasuta, kuid vajalik on ette registreerida SIIN.

Viljandimaa Arenduskeskus ja kohvik Fellin korraldavad ettevõtjatele mõeldud klubilist sarja nimega Ettevõtluse Akadeemia. Kord kuus toimuv Akadeemia toob kohalikele ettevõtjatele koju kätte oma ala parimad praktikud ja tipud nii Eestist kui lähiriikidest.

 

Lisainfo: 

Kaja Lääts

Ettevõtluskonsultant

Telefon 5788 0445

E-post kaja.laats@viljandimaa.ee