Uudised ja teated

« Tagasi

21.märtsil toimub järjekordne Ettevõtluse Akadeemia teemal - Digiturundus!

21.märtsil toimub kohvikus Fellin, meie järjekordne Ettevõtluse Akadeemia! Sellel korral on teemaks  „Digiturundus".  Sihtgrupp mikro- ja väikeettevõtjad ja teemast huvitujad.

Öeldakse, et digiturundus on sinu ettevõtte turunduse nurgakivi! Kui soovid, et info sinu ettevõtte teenustest või toodetest jõuaks suurema hulga sihtgrupini, soovid suurendada müüki Eestis või mujal, aga ei tea täpselt, mida selleks teha, siis oled oodatud kuulama praktikuid saamaks näpunäiteid edaspidiseks.

Sellel korral kuulame kahte põnevat ettekannet:

Esimese ettekandena, kell 17.00 – 18.00, tuleb enda kogemustest internetiturunduse valdkonnas rääkima Mait Mikelsaar ettevõttest Advaslept OÜ. Ettevõtte tegevuseks on looduslike unepreparaatide tootmine ning tooted eksporditakse 100% USA turule. Mait räägib millised on olnud turunduses väljakutsed, millised valikud on toonud tulemusi ning millised mitte, mida on võimalik ise ära teha, milliseid teadmisi selleks vaja on ning millistel juhtudel on mõistlik välisabi kaasata.

Teise ettekandena, kell 18.00 19-00, räägib Martin Paršin FCR Mediast millised on digitaalturunduse maastiku võimalused ja tutvustab sobivamaid lahendusi. Teemad on järgmised:

  • Digitaalturunduse olemus
  • Mida pidada silmas veebilehte arendades ja SEO (kodulehe optimeerimine)
  • Erinevad kanalid ja nende võimalused
  • Digitaalturunduse kanalid ja kuidas need paigutuvad müügitorus
  • Andmete vajalikkus ja võimalused

 

Koht: Kohvik Fellin, kohvikfellin.ee

Kuupäev: 21.märts.

Kell: 17.00 – 19.00.

Ettevõtluse Akadeemias osalemine on tasuta!  Kohtade arv on piiratud, seega on vajalik registreerimine, mis on avatud kuni  19. märtsini. Registreeri end  SIIN!

 

Lisaküsimuste korral võta ühendust:
Tiina Pitsenko - e-post: tiina.pitsenko@viljandimaa.ee
Mobiil: +372 555 02 447