Uudised ja teated

« Tagasi

18. aprillil kohvikus Fellin järjekordne Ettevõtluse Akadeemia teemal "Eksport"

18. aprillil toimub kohvikus Fellin järjekordne Ettevõtluse Akadeemia! Sellel korral keskendume ekspordile.  Sihtgrupiks on kõik ettevõtjad ning ekspordihuvilised, kelle jaoks on väljakutseks eksport ning uutele turgudele sisenemine.

Eesti majanduse edukuse üheks peamiseks nugakiviks on eksport. Küsimus, „kuidas siseneda uutele turgudele", on aktuaalne pea kõigile ettevõtetele, kes juba ekspordivad ning ka neile, kes alles plaanivad eksporti. Sel korral käsitleme ühte võimalust eksporditurule siseneda läbi professionaalseid teenuseid pakkuva ettevõtte. Samuti räägime Viljandimaa ettevõtte kogemusest selle teenuse kasutamisel.    

Esimese ettekandena, kell 16.00 – 17.00, tutvustab oma ekspordialaseid teenuseid Gateway&Parters, kes on erinevatele turgudele aidanud muu seas ka sellised edukad ettevõtted ja brändid nagu Balbiino, Elme Metall, Maru, Skano, A. Le Coq, jne. NB! Ettekanne on inglise keeles!

Teise ettekandena, kell 17.00 – 18-00, räägib Sverre Puustusmaa meie oma maakonna tuntust koguvast külmkuivatatud militaarseid toite tootvast ettevõttest Tactical Solution oma kogemustest Gateway&Partneris`iga sisenemisel Saksa turule.

Koht: Kohvik Fellin, kohvikfellin.ee

Kuupäev: 18.aprill

Kell: 16.00 – 18.00.

Ettevõtluse Akadeemias osalemine on tasuta!  Kohtade arv on piiratud, seega on vajalik registreerimine, mis on avatud kuni 16. aprillini. Registreeri end  SIIN!

Lisaküsimuste korral võta ühendust:

Ragnar Tammsalu - e-post: ragnar.tammsalu@viljandimaa.ee

Mobiil: +372 53 403 138