Uudised ja teated

« Tagasi

Viljandimaa noorteprojektide laat ja konkurss 2.-3.06.2018

Ka sel aastal toimub Viljandi Hansapäevade ajal Oja Kooli õuel ja Pikal tänaval Noorteala, mille üheks osaks on Viljandimaa noorteprojektide ja õpilasfirmade laat 2.juunil 2018 kell 11-14.

Ootame laadale KÕIKI Viljandimaa noori, kes on midagi ise valmis teinud, osutavad teenuseid või midagi korraldavad, mida laadal ka teistele pakkuda-tutvustada saab. Soovitatav on tulla laadale meeskonnana, aga oodatud on ka üksinda tegijad. Laadal osalemine on noortele tasuta.

Ka sel aastal toimub noorte laat isevalmistatud papist laudadel (oleme disaini täiustanud), mille osalejad peale laata ka endale saavad. Laudade  valmistamine ja kaunustamine-kujundamine toimub juhendaja abil 30. ja 31.05.2018 kell 15 ja kell 17 Viljandis Vabaduse plats 6 saalis (mõlemal päeval 2 võimalikku aega, noored saavad ise valida omale sobiva aja)

Palun registreeri oma osalemissoov ja laua valmistamiseks sobiv aeg hiljemalt 25.maiks siin , registreerimata müüjaid me kahjuks müüma ei saa lasta.

Noortealal on lisaks laadale sel aastal ka SPARK Makerlab, Ampsuteaduse, Taibukate Teaduskooli ja Merkuuri mobiilsed töötoad, lisaks ka Viljandi Joogakeskuse ja Oja kooli lapsevanemate poolt ettevalmistatavad tegevused.


3. juunil toimub Viljandimaa noorteprojektide konkurss. Konkursile on oodatud kõik Viljandimaal sel õppeaastal noorte poolt algatatud ja ellu viidud projektid (üritused, põnevad loovtööd, algatatud noortetegevused/üritused, õpilas- ja minifirmad jms). Konkursil on 4 kategooriat (Parim toode 2017, Parim teenus 2017, Nutikuse preemia ja Ettevõtlikkuse preemia) ning žüriil on õigus määrata ka eripreemiaid.

Iga kategooria võitjat autasustatakse 500 euro suuruse  ja eripreemia saajat 250 suuruse rahalise auhinnaga.

Konkursile registreerimise tähtaeg on samuti 25.mai.

Konkursil osalemiseks tuleb meeskonnal/noorel täita ära Noorteprojekti kokkuvõte, mille vormi saab siit ja saata see kairi.ong@viljandimaa.ee

Kohapeal, 3.juunil toimub noorte poolt teostatud projektide tutvustamine ja parimate valimine.

Tuleb ka meelelahutuslik esineja ja kaetud on suupiste-tordilaud.

Viljandimaa noorteprojektide laata ja konkurssi  toetab Euroopa Liidu Regionaalarengu Fond