Uudised ja teated

« Tagasi

02.05. tootmise digitaliseerimise koolitus: „Ettevõtte automatiseerimise ja digitaliseerimise vajadused ning võimalused!“

 

2. mail Grand Hotel Viljandis (Koolitaja Jüri Riives - IMECC OÜ)

Viljandimaa Arenduskeskus koostöös masinaehituslike tootmissüsteemide kompetentsikeskusega IMECC viisid esmakordselt Eestis 2017 aasta lõpus Viljandimaal läbi tootmise digitaliseerimise auditi, mille põhjal koostati just Viljandi maakonna ettevõtetele mõeldud ainulaadne koolitusprogramm, mis koosneb kuuest seminarist ja töötoast, koolitusreisist ning erialastest konsultatsioonidest.

2. mail toimub programmi kolmas koolituspäev teemal "Ettevõtte automatiseerimise ja digitaliseerimise vajadused ning võimalused". Osalema on oodatud kõik ettevõtted, keda teema huvitab. Koolituspäeva  registreerumise- ja hinnainfo allpool.

 Aeg 10.00 - 17.00

Koolituse eesmärgiks on oskus hinnata ettevõtte töö tootlikkuse taset ja selle kujunemise põhialuseid ning oskus määrata vajadusi tootmise automatiseerimiseks ja/või protsesside digitaliseerimiseks. Koolituspäeval käsitletakse alljärgnevaid teemasid:

  • Ettevõtte tulemuslikkuse kujundamise mudel – vajaduse määratlused. Erinevate digitaaltehnikate lühitutvustus kasutamise olemusest lähtuvalt. Võimaluste ja vajaduste kokku viimine ja otsuste langetamine.
  • Ettevõtte protsesside automatiseerimine robot-tehnilisi lahendusi kasutades. Robotiseerimise üldise otstarbekuse määratlemine. Robotite valiku protsessi põhialused. Robotiseeritud süsteemi kavandamine ettevõttes. Juurutamisega ja otstarbeka kasutamisega seonduvad probleemid.
  • Tootmise off-line ja on-line monitooring. Mida mõõta, kuidas mõõta ja kuidas saadud andmeid kasutada. Sündmuse järgsed mõõtmised ja etteennustavad mõõtmised. MES lahendustest saadav tulu ettevõttele. Kasutusnäited.
  • Tootmisandmete haldamine ja tootmise planeerimine. Käepärased ja lihtsad lahendused väikeettevõtetele. Planeerimismudeli tutvustus. Lahendatavad ülesanded ja saavutatavad tulemused. Planeerimissüsteemi funktsionaalsuse ja kasutamise tutvustus.

 

KOOLITUSPÄEVALE REGISTREERUMINE

10.00-17.00 KOOLITUS: Ettevõtte automatiseerimise ja digitaliseerimise vajadused ning võimalused.

Registreeru SIIN   

Hind ettevõttele 79€ NB! Kohtade arv piiratud!

Hindadele käibemaksu ei lisandu.

Juhin tähelepanu, et välja toodud hindade eest saab ühest ettevõttest osaleda kuni 3 inimest!

Registreerimise tähtaeg 30.04.18, kell 17.00.

Lisainfo:

Ragnar Tammsalu, e-post: ragnar.tammsalu@viljandimaa.ee, mobiil: +372 5340 313