Uudised ja teated

« Tagasi

Arvete rahastamine ja ühisrahastus - kuidas neid ettevõtte kasvuks ära kasutada? 17.aprill 2019

Hea ettevõtja!

Sellel Ettevõtluse Akadeemia kohtumisel kuulame, mis võimalusi pakuvad ettevõtjatele Investly ja Fundwise!

Millised on ettevõtja võimalused, kui ei saa tehtud töö ja tarnitud kauba eest raha kohe kätte? Tule kuulama, kuidas on võimalik Investly abiga arveid kiirelt rahastada!

Millised on olnud edukad ühisrahastuskampaaniad, mida ettevõtted tegid, et nad soovitud rahastuse said? Millised on trendid maailmas, mis on erinevused annetuspõhiste, osaluspõhiste, laenupõhiste ja muude ühisrahastusinstrumentide vahel? Mis vahe on kaasata raha oma klientidelt (läbi ühisrahastuse), taotleda pangast laenu või kaasata riskikapitaliinvesteeringut.

Lisaks jagab oma kogemust koostööst Fundwisega BirchLagoon!  Tule kindlasti kuulama!

Kuupäev: 17.aprill 2019

Aeg: 16.00 – 18.00

Asukoht: Park Hotell Viljandi, Restoran Ormisson, Laidoneri plats 8

Registreeru üritusele siin

Viljandimaa Arenduskeskus ja restoran Ormisson korraldavad ettevõtjatele mõeldud klubilist sarja nimega Ettevõtluse Akadeemia. Kord kuus toimuv Akadeemia toob kohalikele ettevõtjatele koju kätte oma ala parimad praktikud ja tipud nii Eestist kui lähiriikidest. Igal kohtumisel keskendutakse erinevale teemale, tööstuse automatiseerimisest inimeste motiveerimiseni, enesearengust finantsjuhtimiseni jpm. Sarjast leiavad endale huvipakkuvat nii kogenud ettevõtjad kui ka lihtsalt majandushuvilised. Kooskäimiste peamine eesmärk omavaheliste praktiliste kogemuste vahetamine ja kontaktide loomine.

Lisaküsimuste korral võta ühendust:

Tiina Pitsenko
SA Viljandimaa Arenduskeskus
Ettevõtluskonsultant
e-post: tiina.pitsenko@viljandimaa.ee
mobiil: +372/ 555 02 447
koduleht: arenduskeskus.viljandimaa.ee