24.11.15


 

                           

 

2015. aasta kodanikuühenduste ja vabatahtlike tunnustamispäeval räägitakse koostööst ja koos turustamisest ning jagatakse mõtteid kogemuskohvikus.

Päeva lõppedes tunnustame nagu alati tublisid tegijaid.

Sündmus toimub 27. novembril 10.00- 18.00 Karksi Kultuurikeskuses

Päevakava

10.00 Väljub buss Vabaduse platsilt
10.30 Kogunemine ja tervistuskohv
11.00 -12.30  Koostöö ja turustamine – erinevate MTÜde toodete/turustamise võimalused
Kuidas reklaamida oma küla sündmust/külakogukonda:
MTÜ Sangaste Rukkiküla  - Heili Freimanis, SA Sangaste Loss juhataja
Meie küla pidu - Merle Jantson, Lindi kaluriküla, Audru vald
Kuidas reklaamida oma teenuseid:
MTÜ Pesapuu -Evelyn Eichhorst, juhatuse liige
Kuidas reklaamide oma tooteid:
MTÜ Pritsumehe Marid, Anne Perlovi.
12.30 -12.40 Jalasirutus
12.40 - 13.00 Näidend (Kitzbergi teemadel)
13.00 - 13.45 Lõuna ja väärtuslik suhtlusaeg
13.45 - 14.45 Avatud töötoad
       *  MTÜ Mulgimaa Arenduskoda
        *  Allikatuba
       * Kodukandi tulevikuvisioon
       * Viljandi maakonna seltsidaamid
Tunnustamise osa
15.00 -15.40  Kontsert. Laule esitab Priit Oks
15.40 -17.00 Parimate MTÜde ja vabatahtlike tunnustamise tseremoonia
17.00 -18.00 Kohvilaud

Orienteeruvalt 18.00 stardime bussiga tagasisõiduks Viljandisse

                             

Registreeri sündmusele

See väli on kohustuslik.
See väli on kohustuslik.
E-mail on kohustuslik
See väli on kohustuslik.
See väli on kohustuslik.
See väli on kohustuslik.
24.11.15

Päeval osalevad

1. Epp Johani
2. Peep Tobreluts
3. Evelyn Eichhorst
4. Kadri Vollmann
5. Kaarel Lehtsalu
6. Lea Saareoka
7. Lembit Hiiesalu
8. Külli Kuldkepp
9. Kaja Allilender
10. Enn Sarv
12. Õilme Tshikina
13. Anne Kaljumäe
14. Arne Kaljumäe
15. Asta Jaaksoo
16. Eve Mõisavald
17. Margus Mõisavald
18: Juta Jalakas
18. Marina Raid
19. Alo Kirikal
20. Endel Rõuk
21.Urve Tehver
22. Liivi Loi
23. Anneli Pälsing
24. Taavet Tatar
25. Anzori Barkalaja
26. Helmut Hallemaa
27. Ene Pärnasalu
28. Andor - Olari Ilison
29. Siina Kruusoja
30. Sirje Ilver
31. Sirje Tasane
32. Maime Toomjärv
33. Aino Kaur
34. Milli Taškina
35. Maret Jürman
36. Saima Akk
37. Kairi Ong
38. Ülle Mieler,
39. Lea Saareoks
40. Mare Lenk
41. Sirje Vaiksalu
42. Ene Rink
43. Ilme Kibe
44. Annika Veidenberg
45. Elve Bender
46. Merle Jantson
47. Heili Freimanis

Toimetaja: JAANIKA TOOME