Uudised ja teated

« Tagasi

15.03 koolitus: personali planeerimine ja värbamine. Erinevad põlvkonnad

KOOLITUSPÄEV PERSONALI PLANEERIMINE JA VÄRBAMINE

15.märtsil, Grand Hotel Viljandis (Koolitaja Marili Lenk - PersonaliDisain OÜ)

Viljandimaa Arenduskeskus koostöös Personalidisain OÜ-ga viisid esmakordselt Eestis 2017 aasta lõpus Viljandimaal läbi personalijuhtimise auditi, mille põhjal koostati just Viljandi maakonna ettevõtetele mõeldud ainulaadne koolitusprogramm, mis koosneb kuuest seminarist ja töötoast, koolitusreisist ning erialastest konsultatsioonidest. 

15. märtsil toimub programmi teine kooliltuspäev teemal "Personali planeerimine ja värbamine. Erinevad põlvkonnad". Osaleda saavad kõik ettevõtted, keda teema huvitab. Koolituspäev koosneb seminarist ja töötoast, registreerumine ja hinnad allpool.

10.00 - 13.15 – Seminar

Seminari eesmärk on anda osalejatele ülevaade personali planeerimisest kui protsessist ning selle rollist ettevõtte stabiilsuse hoidmisel. Lisaks on täpsema käsitluse all värbamisprotsess ning sellega seonduvad probleemid ja tähelepanekud tänase tööjõuturu võtmes.

• Personali planeerimine lähtuvalt organisatsiooni eesmärkidest ja vajadustest. Lühi-ja pikaajalised eesmärgid. Andmete kogumine ja sellest lähtuv personalivajaduse prognoosimine. Ettevõtte sisene karjääriplaneerimine ja ettevõtte sisese ressursi planeerimine/kasutamine. Töösuhete lõpetamine (lahkumisvestlused).

• Värbamine kui protsess (tööanalüüsist kuni valikuprotsessini). Erinevate põlvkondade ootused ja nendega arvestamine. Uue töötaja sisseelamine.

14.00 – 16.00 Töötuba

Töötoa fookuses on värbamine ja uue inimese sisseelamine. Töötoas jagame omavahel parimaid praktikaid ja teeme praktilisi ülesandeid, mis annavad nippe ja mõtteid, mida rakendada oma ettevõttes ja igapäevatöös. Vaatame värbamist erinevate nurkade alt, keskendume sellele, mis on eduka värbamise alustalaks (tööanalüüs) ning kuidas tänases konkurentsis saada endale hea kvalifikatsiooniga inimesi. Kuna enamasti nõuab värbamine palju aega ja ressursse, siis on oluline, et hoolikalt valitud inimese sisseelamine saaks võimalikult palju tähelepanu. Keskendume sisseelamisprogrammile kui võtmetähtsusega protsessile.

KOOLITUSPÄEVALE REGISTREERUMINE

  • 10.00-13.15 SEMINAR: Personali planeerimine. Värbamine kui protsess. Erinevate põlvkondade ootused. Töösuhte lõpetamine. Registreeru SIIN    Hind ettevõttele 39€ NB! Kohtade arv piiratud!
  • 14.00-16.00 TÖÖTUBA: Värbamine ning uue inimese sisseelamine. Registreeru SIIN    Hind ettevõttele 49€  NB! Kohtade arv piiratud! Kiirematele vaba veel 6 kohta!

 

Hindadele käibemaksu ei lisandu.

Juhin tähelepanu, et välja toodud hindade eest saab ühest ettevõttest osaleda kuni 3 inimest!

Registreerimise tähtaeg 13.03.18, kell 17.00.

Lisainfo:
Ragnar Tammsalu, e-post: ragnar.tammsalu@viljandimaa.ee, mobiil: +372 5340 3138