Uudised ja teated

« Tagasi

Ettevõtluse Akadeemia alustab uut hooaega!

Uue hooaja esimene kohtumine Ettevõtluse Akadeemia sarjas toimub 20. septembril kell 17.00 kohvikus Fellin. Seekord pöörame pilgud noortele, alustame selle hooaja Noorte Klubi. Ettevõtja ja ettevõtlikkushariduse eestvedaja Martin Bristol jagab oma põnevaid kogemusi ettevõtlikuks inimeseks olemisest, oma esimese ettevõtte käivitamisest ja käigus hoidmisest ning räägib ka StartUp Viljandi võimalustest noortele.

Oktoober ja november kuuluvad jällegi Viljandimaa tööstusettevõtetele.

18. oktoobril jätkame tööstuse digitaliseerimisega temaatikaga. Innovaatiliste Masinaehituslike Tootmissüsteemide Tehnoloogiate Arenduskeskuse (IMECC) juht, TTÜ professor Jüri Riives, tutvustab unikaalset, Viljandimaa tööstusettevõtetele suunatud tööstuse digitaliseerimise arenguprogrammi.

Tööjõuga seotud probleemid on aktuaalsed paljudes Viljandimaa ettevõtetes. Seoses sellega võtame 15 novembril personaliga seotud teemad eraldi tähelepanu alla. PersonaliDisain OÜ juht Hanna Jõgi tutvustab ühist koostööprojekti Viljandimaa Arenduskeskusega, mille eesmärk on pakkuda ettevõtetele täiendavat tuge inimeste juhtimisega seotud väljakutsete ületamiseks ja soovitud eesmärkide saavutamiseks.

Viljandimaa Arenduskeskus ja kohvik Fellin alustasid märtsikuus 2017 uue, ettevõtlikele inimestele mõeldud klubilise sarjaga „Ettevõtluse Akadeemia". Kord kuus toimuv Akadeemia toob kohalikele ettevõtjatele koju kätte oma ala parimad praktikud ja tipud nii Eestist kui lähiriikidest. Igal kohtumisel keskendutakse erinevale teemale, tööstuse automatiseerimisest inimeste motiveerimiseni, enesearengust finantsjuhtimiseni. Sarjast leiavad endale huvipakkuvat nii kogenud ettevõtjad kui ka lihtsalt majandushuvilised. „Ettevõtluse Akadeemia" kooskäimiste peamine eesmärk on omavaheliste praktiliste kogemuste vahetamine ja kontaktide loomine ning üksteiselt õppimine mõnusas õhkkonnas.

Akadeemia kohtumised on tasuta, kuid eelregistreerimisega!

Ettevõtluse Akadeemia ürituste kohta saab infot Viljandimaa Arenduskeskuse kodulehelt ja Facebooki lehelt https://www.facebook.com/arenduskeskus.viljandimaa/   

Lisainfo:

Ragnar Tammsalu ja Kairi Ong
SA Viljandimaa Arenduskeskus
e-post: ragnar.tammsalu@viljandimaa.ee
Tel: +372 53 403 138