« Tagasi

Ettevõtlusnädalal räägiti häbitundeta feilimisest

2- 8. oktoobril toimus üle-eestiline Ettevõtlusnädal, mille peateemaks oli „Avasta ettevõtluse tähendus". Sündmusi Viljandi linnas ja maakonnas toimus ettevõtlusnädala raames kokku 10. Erinevatel üritustel osales ligi 700 inimest.

Viljandimaa Arenduskeskus tänab kõiki nädala jooksul erinevaid sündmusi külastanud inimesi ja loodetavasti on ettevõtlus  igaühele lähemale toodud. Nädala jooksul toimus mitmeid koolitusi, ettevõtjatega kohtumisi ning nädal lõppes noorte ettevõtjate ühise väljasõiduga. 

Nädala hittsündmuseks kujunes neljapäev, kui esmakordselt toimus Viljandi ettevõtlusnädalal inspiratsioonikonverents, mille teemaks oli ebaõnnestumised. Ääretult põnevaid esinejaid oli 5. oktoobril Viljandi Lennukitehasesse kogunenud kuulama veidi üle 100 inimese.

Ebaõnnestumisi ei ole mitte kunagi lihtne isegi oma lähedastega arutada, mis siis veel avalikust esinemisest rääkida. Oma "julguse" võtsid kokku ja feilimistest rääkisid Pimedate Ööde Filmifestivali (PÖFF) peakorraldaja Tiina Lokk-Tramberg, Eesti Meedia peaprodutsent ja sporditoimetuse juht Marko Kaljuveer, Telliskivi loomelinnaku sisujuht Raimo Matvere, Sotsiaalsete Ettevõtete Võrgustiku vedaja Jaan Aps, Enics Eesti tehase juht Jaanus Aal, Viljandi ettevõtja Kait Lukka, GoWorkaBit kaasasutaja-tegevjuht Kristjan Vanaselja ning Karen K. Burns CGI'st.

Kellel on vähegi huvi ja võimalust, soovitame kindlasti vaadata konverentsi salvestusi. Seal on väga tummiseid ja valusaid lugusid erinevatest läbikukkumistest ning ka sellest, kuidas sellistes olukordades toime tulla.

Esinemised on siin I osa (linkida: https://www.uttv.ee/naita?id=26210 ) ja II osa: (linkida https://www.uttv.ee/naita?id=26211). 

Suured tänud veelkord kõigile ettevõtlusnädala sündmustel osalejatele, partneritele ning kaaskorraldajatele.

Kohtumiseni Ettevõtlusnädala sündmustel 1-7. oktoobril 2018!