Uudised ja teated

Metalli- ja masinatööstuse ettevõtetel on võimalik septembris osaleda äridelegatsiooni visiidil Gruusiasse!

Hea ettevõtja!

Kutsume teid osa saama Gruusia äridelegatsiooni reisist metallitööstuse ettevõtetele.

Reisi korraldajaks on IMECC OÜ (Innovaatiliste Masinaehituslike Tootmissüsteemide Tehnoloogiate Arenduskeskus) oma heade partneritega nagu MTÜ Mehhatroonika Assotsiatsioon ja MTÜ Eesti Masinatööstuse Liit ning Soomest Innovaatio Oy Uusi Tehas ja Koneteknologiakeskus Turku Oy.

Reis toimub CLUSME projekti raames 10.09 – 15.09. 2018. Reisikavaga saad tutvuda siin

Delegatsiooni eesmärgiks on arendada Eesti ja Gruusia masinatööstuse ja robootika valdkondade koostööd.

Projekt on loodud masinatööstuse ja mehhatroonika valdkondade VKEde abistamiseks, et leida võimalusi koostööks, ekspordiks ja teadmiste vahetamiseks turgudel väljaspool EL liikmesriike.  Eesmärk on aidata kaasa Kesk-Läänemere piirkonna klastritevahelise koostöö arendamisele, et läbi teadmiste ja kogemuste koondamise luua ühtne strateegia ja eeltingimused masinatööstuse ja mehhatroonika valdkonna ettevõtete tootearenduseks ja turundustegevusteks uutele sihtturgudele laienemisel.

Huvi korral palun võtke ühendust:

Projektijuht

Tiina Lelumees

e-post: tiina.lelumees@imecc.ee

Projekt "Chances and challenges of cluster-based marketing in mechatronics – CLUSME" ("Klastripõhise turunduse väljakutsed ja võimalused mehhatroonikas – CLUSME") on ellu kutsutud Euroopa Regionaalarengu Fondi Kesk-Läänemere programmi 2014-2020 toetussuuna nr 1 (Kesk-Läänemere piirkonna konkurentsivõimeline majandus) eesmärgi nr 3 (Kesk-Läänemere ettevõtted ekspordivad rohkem uutele turgudele) elluviimiseks.

Projekti täpsema kirjelduse leiad http://www.imecc.ee/projektid/clusme/