« Tagasi

Inspiratsioonikonverents ''Failures...and how to turn them into success''

Viljandi inspiratsioonikonverents toob kokku edukad ebaõnnestujad!

5. oktoobril toimub Viljandi Lennukitehases inspiratsioonikonverents, mis toob Eesti väikelinna esinema kaheksa edukat inimest, kes ei häbene tunnistada ebaõnnestumisi ja on valmis oma kogemusi teistega jagama.

Inspiratsioonikonverentsi eestvedaja, Viljandimaa Arenduskeskuse tööstuse- ja ekspordi arendusjuhi Ragnar Tammsalu sõnul on tegemist kindlasti tänavuse Viljandi ettevõtlusnädala kõige olulisema sündmusega. "Tegelikult ei ole varasematel aastatel Viljandis midagi nii suurt ette võetud. Otsustasime tänavu, et proovime oma väikese ja vähe kokku töötanud aga ambitsioonika meeskonnaga teha ettevõtlusnädalal midagi teistmoodi ja ägedat," ütles Tammsalu.

Konverentsi teema "Failures" sai paika suvel ühe ajurünnaku käigus. "Ebaõnnestumiste ja äpardumiste teema kõnetab alati. Põhiküsimus, mis pärast ajurünnakut jäi oli see, kas ja kes on valmis oma feilimistest rääkima. Nii uskumatult kui see ka ei kõla, tuleb välja, et tegelikult on kõik edukad inimesed kunagi äpardunud ja päriselt ka valmis oma kogemusi teistega jagama," selgitas Tammsalu.

Viljandi esimesel inspiratsioonikonverentsil võtavad "julguse" kokku ja oma ebaõnnestumistest räägivad Pimedate Ööde Filmifestivali (PÖFF) peakorraldaja Tiina Lokk-Tramberg, Eesti Meedia peaprodutsent ja sporditoimetuse juht Marko Kaljuveer, Telliskivi loomelinnaku sisujuht Raimo Matvere, Sotsiaalsete Ettevõtete Võrgustiku vedaja Jaan Aps, Enics Eesti tehase juht Jaanus Aal, Viljandi ettevõtja Kait Lukka, GoWorkaBit kaasasutaja-tegevjuht Kristjan Vanaselja ning Karen K. Burns CGI'st. Päeva modereerib Andrei Liimets.

"Kuna siinne kogukond on üsna kokkuhoidev, siis meile tulid nõu ja jõuga kohe abiks ka Viljandi linn, Viljandi Loomemajanduskeskus, TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia ning kohalik noortealgatus VLND," ütles Tammsalu.

Inspiratsioonikonverents "Failures. ...and how to them into success." toimub 5. oktoobril Viljandi Lennukitehases (jah, Viljandis tehti kunagi ka lennukeid. Hariduse 12a) algusega kell 12.00. Piletid saadavad Piletilevis. Piletite arv on piiratud.


Rohkem infot konverentsi ja esinejate kohta: https://www.facebook.com/events/1463868233704719?%3Fti=ia&__mref=mb

Registreeru konverentsile siin

Pilet septembri lõpuni 10€ osta pilet  siit
Alates 1. oktoobrist 15€


Konverentsi peakorraldaja on SA Viljandimaa Arenduskeskus. Korraldusmeeskonda kuuluvad veel Viljandi linn, Viljandimaa Loomemajanduskeskus, Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemia ja kohalik noortealgatus VLND.