Uudised ja teated

« Tagasi

Novembri Ettevõtluse Akadeemias on fookuses personali temaatika!

15.11.2017 kell 16.00-17.30 toimub Viljandis Fellini kohvikus Ettevõtluse Akadeemia tööstusettevõtetele. Seekordse kohtumise fookuses on personalijuhtimine.

Seni kuni meie tootmised ei ole täies ulatuses robotiseeritud ja kõik protsessid automaatsed, vajame ikka endiselt töötajaid. Ees on väljakutse, kuidas leida tegevusstrateegiaid, et inimestes peituvat potentsiaali kõige tõhusamalt ära kasutada. 

Ettevõtete juhtidele suunatud seminaril tuleb ja räägib PersonaliDisain OÜ tegevjuht ja konsultant Hanna Jõgi lähemalt personalijuhtimise süsteemi vähem ja rohkem tuntud külgedest, mis tänapäevases ettevõtluskeskkonnas konkurentsivõime säilitamise seisukohalt järjest aktuaalsemaks muutuvad.

Samuti tutvustatakse Viljandimaa ettevõtete jaoks väljatöötatud personalijuhtimise "tervise" hindamise küsimustikku. Tegemist on tasuta auditiga, mida iga ettevõte saab enda hetkeolukorra esmaseks hindamiseks kasutada.

Lisaks räägime läbi milliste tegevustega plaanib Viljandimaa Arenduskeskus järgmistel aastatel aidata siinseid tööstusettevõtteid personaliga seotud väljakutsete ületamisel ja inimeste juhtimise taseme tõstmisel. 

Registreeri kohtumisele SIINRegistreerimine on avatud kuni 15.11.17.