« Tagasi

Viljandimaa ettevõtlusnädala sündmused 2.-8. oktoobrini

"Avasta ettevõtluse tähendus"

2.-8. oktoobril 2017 toimub üle-eestiline Ettevõtlusnädal, mille eesmärgiks on arendada inimestes ettevõtlikku eluhoiakut ja soosivat suhtumist ettevõtlusesse ning innustada kasvupotentsiaaliga ettevõtjaid astuma järgmisi samme.

Ettevõtlusnädalalal sündmustele on oodatud kõik, alates õpilastest kuni juba tegutsevate ettevõtjateni. Leiad Viljandimaa ettevõtlusnädala kava siit

Esmaspäeval 02. oktoobril

avab avalik neuroturunduse koolitus Viljandimaa ettevõtlusnädala ning sellele on oodatud kõik huvilised, eriti aga alustavad- ja väikeettevõtjad.

* Neuroturundus uurib seda, kui palju haarab mingi asi inimeste tähelepanu ning milliseid ja kui tugevaid emotsioone see nendes tekitab. Emotsioonide kindlaks määramisel ei pea ilmtingimata ajuimpulsse uurima, piisab vähemastki. 

Koolitus toimub Grand Hotell Viljandis kella 10-13. 

Neuroturundusest räägib lihtsalt ja arusaadavalt Tartu Ülikooli majadusteaduskonna turunduse õppetooli juhataja ning 15-aastat erasektoris turunduse valdkonnas töötanud Andres Kuusik, kelle sõnul "Need ajad, kus turundust juhiti kõhutunde baasil, hakkavad pöördumatult mööda saama. Analüütika roll suureneb iga päevaga. Neuroturundus on kindlalt üks suundumus mis andmete analüüsi jmt kõrval kanda kinnitab ja ettevõtete turundustegevust oluliselt efektiivsemaks muuta aitab".

Koolitus on tasuta, kuid vajalik on eelregistreerimine! Registreeri  koolitusele hiljemalt 28. septembriks.

Teisipäeval 03. oktoobril

toimub Noorte inspiratsioonipäev Sakala Keskuses kella 13-17ni. Päevajuht on aktiivne noor Roger Tibar. Näitleja Loore Martma räägib noortele meeleteadlikkuse ehk mindfulness-i praktikatest, mis on loodud selleks, et end teatud ajaks kõigest välja lülitada. Rohkem infot leiad siit.

Kolmapäeval 04. oktoobril

toimub Viljandi Lennukitehases Viljandimaa ettevõtluspäev, kuhu ootame kõiki aktiivseid noori, tudengeid ja alustanud ettevõtjaid. Osale kindlasti kui tahad teha midagi endale ja Sul on idee! Päev algab kell 11 ja kestab kella 15ni.
Saa teada ärimudelitest, toetusvõimalustest ja ettevõtjaks olemise eelistest! Oma alustamise loo räägivad Leo Ariva Raamatuvahetus.ee keskkonna eestvedaja, Hanna Jõgi PersonaliDisain OÜ-st ja Lauri Vaiksaar Mulgi Pruulikoda OÜ-st. 
Osalemine on tasuta, kuid vajalik on eelregistreerimine Ettevõtlusnädala kodulehel. 

Neljapäeval 05. oktoobril

osale Viljandimaa esimesel inspiratsioonikonverentsil -  ''Failures...and how to turn them into success''

Millal? - 5. oktoobril algusega kell 12.00

Kus? -   Viljandi Lennukitehases (Hariduse 12a)

Mis toimub meie sees, kui me ebaõnnestume? Mida peaks tegema, et ebaõnnestumistest edukalt välja tulla ning sirgel seljal edasi liikuda – nii elus, karjääris kui ka äris? Kogemuslood on need, mida saame omavahel jagada, millest õppida ja inspireeruda. Päeva lõpuks saadab edu neid, kes pärast kukkumist püsti tõusevad, põlved puhtaks pühivad ning kogemuse võrra rikkamana sirgel seljal edasi sammuvad.

Oma kogemusi ebaõnnestumistest tulevad jagama Pimedate Ööde Filmifestivali (PÖFF) peakorraldaja Tiina Lokk, Eesti Meedia peaprodutsent ja sporditoimetuse juht Marko Kaljuveer, Telliskivi loomelinnaku sisujuht Raimo Matvere, Sotsiaalsete Ettevõtete Võrgustiku vedaja Jaan Aps, Enics Eesti tehase juht Jaanus Aal, Viljandi ettevõtja Kait Lukka, GoWorkaBit kaasasutaja-tegevjuht Kristjan Vanaselja ja Mooncascade äriarendusjuht Karen K. Burns. Päeva modereerib Andrei Liimets.

Registreeru konverentsile siin
Pilet septembri lõpuni 10€ osta pilet  siit

Alates 1. oktoobrist 15€


Konverentsi peakorraldaja on SA Viljandimaa Arenduskeskus. Korraldusmeeskonda kuuluvad veel Viljandi linn, Viljandimaa Loomemajanduskeskus, Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemia ja kohalik noortealgatus VLND.

Reedel 06. oktoobril

Tule ja saa tuttavaks teiste Viljandimaa ettevõtlike inimestega! Toimub  noorte ettevõtjate väljasõit ja koolitusreis Viljandimaal. Ühine bussireis alustab kell 15 Viljandist ja teeb pikema vahepeatuse Oiu sadamas. Teele jäävad ettevõtte külastused ja arutelud bussisõidu ajal.  

Huvi korral registreeri oma osalemine siin hiljemalt 2 oktoobriks.

 

Lisainfo sündmuste ja registreerimise kohta:

Kaja Lääts

Viljandimaa ettevõtlusnädala koordinaator

tel 5788 0445