Uudised ja teated

« Tagasi

Baaskoolitus alustavale ettevõtjale 2017 aastal

SA Viljandimaa Arenduskeskus, BDA Consulting ja Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus korraldavad kevadel 2017 aastal 7-päevase baaskoolituse alustavale ettevõtjale. Koolitus annab vajalikud baasteadmised oma ettevõtte käivitamiseks ja edukaks jätkamiseks.

Alustava ettevõtja baaskoolitus I grupp Viljandis alustab 20. aprillil ning II grupp 9. novembril.

Moodul

Kestvus

Teema nimetus

Kuupäev

I moodul

2 päeva 

Strateegiline planeerimine väikeettevõttes

09.-10.11.2017

II moodul

2 päeva

Turundus ja müük

23.-24.11.2017

III moodul

2 päeva

Finantsjuhtimine ja planeerimine

30.11-01.12.2017

IV moodul

1 päev

Kokkuvõttev päev/äriidee esitlus

14.12.2017

Koolituse sisu:

  • Koolitus on suunatud kõigile, kes soovivad omanda ettevõtluse alaseid baasteadmisi ja oskusi ning saada oma ettevõtte alustamiseks praktilisi teadmisi.
  • Oleme oma koolituse üles ehitanud nii, et see oleks läbivalt praktilise suunitlusega ja et koolituse tulemusel valmiv äriplaan aitaks koolitusel osalejatel reaalselt oma ettevõtet käivitada. Valmiv äriplaan on eelkõige tööriist ettevõtja edasiseks tegevuseks.
  • Koolitused toimuvad aktiivõppe meetodil, sisaldades arutelusid, rühmatöid, kogemuste vahetamist, näidisjuhtumite lahendamist. Koolituse käigus töötavad osalejad pidevalt oma ärimudeli ja äriplaaniga ja teevad selle raames koduseid töid (sh kohtuvad potentsiaalsete klientidega, hangivad tagasisidet jne.)

Koolitajateks on Elmo Puidet ja Siiri Einaste (finantsjuhtimine).

Lisaks muudele jaotusmaterjalidele, saavad kõik koolitusel osalejad spetsiaalse töövihiku, mis toetab nende äriplaani koostamist.

Koolituse lõpus toimub äriplaanide kaitsmine ja äriplaani edukalt kaitsnud osalejatele, kes on lisaks osalenud vähemalt neljal koolituspäeval väljastatakse tunnistus.

7-päevase koolituse osalemistasu on 40 eurot, mis sisaldab koolitusmaterjale ja kohvipause (lõunasöök ei sisaldu hinnas) ning tuleb tasuda koolituse alguseks.

Koolitus toimub Viljandis hotell Centrumi Punases saalis (Tallinna 24) kell 10:00 – 17:00

Registreerimiseks koolitusele täida ankeet SIIN

Lisainfo koolituse tausta kohta