Uudised ja teated

« Tagasi

Viljandimaa noorteprojektide konkurss 4.06. ja laat 3.06.2017

Pühapäeval, 4.juunil 2017 kell 16:00 toimub Viljandi Lennukitehase mustas saalis Viljandimaa Noorteprojektide konkurss.

Konkursi eesmärk on tutvustada ja tunnustada sel õppeaastal Viljandimaal noorte poolt algatatud ja ellu viidud projekte (üritused, põnevad loovtööd, algatatud noortetegevused/üritused, õpilas- ja minifirmad jms).

Konkursil on 4 kategooriat (Parim toode 2017, Parim teenus 2017, Nutikuse preemia ja Ettevõtlikkuse preemia) ning žüriil on õigus määrata ka eripreemiaid. Iga kategooria võitjat autasustatakse 500 euro suuruse ja eripreemia saajat 250 suuruse rahalise auhinnaga.

Lisaks annab SEB välja oma stipendiumid.

 

Konkursile tulevad sel aastal vabatahtlikena tegutsejad, IT-programmeerimiskoolituste tegijad, Humus festivali korraldajad ning noored, kes toodavad oma õpilasfirmadega looduslikke huulepalsameid ja –koorijaid, sušit ja pulgakooke ning kuivatatud õunu.

Konkursi lõpus esineb noorteduo Anelle ja Mario.

 

Veel rohkem Viljandimaa noorte poolt valmistatut on võimalik näha ja osta sel laupäeval, 3.06. Oja kooli hoovis, Pikk tn 4, kell 11-14 toimuval Noorteprojektide ja õpilasfirmade laadal, kuhu on oodata 21 noorte meeskonda oma väga eriliste toodetega.

Sealsamas, Noorte alal on võimalik vaadata ka Oja kooli õpilastööde näitust ning osaleda papist mööbi valmistamise ja heliringi töötubades.

 

Viljandimaa noorteprojektide laata ja konkurssi  toetab Euroopa Liidu Regionaalarengu Fond