Viljandimaa noorteprojektide konkurss

Ootame Viljandimaa noori 3.juunil Hansalaada Noortealale müüma ja 4.juunil Viljandimaa noorteprojektide konkursist osa võtma

Esmakordselt toimub sel aastal Hansapäevade ajal Oja Kooli õuel Noorteala, mille üheks osaks on Viljandimaa noorteprojektide ja õpilasfirmade laat 3.juunil 2017 kell 11-14.

Ootame laadale KÕIKI Viljandimaa noori, kes on midagi ise valmis teinud, osutavad teenuseid või midagi korraldavad, mida laadal ka teistele pakkuda saab. Soovitatav on tulla laadale meeskonnana, aga oodatud on ka üksinda tegijad. Laadal osalemine on noortele tasuta.

Sel aastal on osalejatel unikaalne võimalus ise valmistada ja kujundada endale papist müügilaud. Laudade ühine valmistamine toimub Oja Koolis 24.mail kell 15:30-17 ja kaunistamine 2.juunil kell 15:30- 17 (võib tulla ka ainult kaunistama).

Palun registreeri oma osalemissoov ja soov lauda valmistada hiljemalt 21.maiks siin , registreerimata müüjaid kahjuks müüma ei saa lasta.


4. juunil kell 16:00 toimub Viljandi Lennukitehases Viljandimaa noorteprojektide konkurss. Konkursile on oodatud kõik Viljandimaal sel õppeaastal noorte poolt algatatud ja ellu viidud projektid (üritused, põnevad loovtööd, algatatud noortetegevused/üritused, õpilas- ja minifirmad jms). Konkursil on 4 kategooriat (Parim toode 2017, Parim teenus 2017, Nutikuse preemia ja Ettevõtlikkuse preemia, SEB annab välja oma stipendiumi) ning žüriil on õigus määrata ka eripreemiaid.

Iga kategooria võitjat autasustatakse 500 euro suuruse ja eripreemia saajat 250 suuruse rahalise auhinnaga.

Konkursile registreerimise tähtaeg on 25.mai. Konkursil osalemiseks tuleb meeskonnal/noorel täita ankeet Startup Viljandi kodulehel http://www.vlk.ee/startup/idee.php , nimi/kool lahtrisse lisada märksõna NOORTEPROJEKTIDE KONKURSS ja lisaks ankeedi saatmisele sealt keskkonnast vastata kolmele küsimusele siin

 

Kohapeal 4.juunil toimub noorte poolt teostatud projektide tutvustamine ja parimate valimine.

Esineb ka noortebänd ja kaetud on suupiste-tordilaud.

 

Viljandimaa noorteprojektide laata ja konkurssi  toetab Euroopa Liidu Regionaalarengu Fond     

http://www.eas.ee/wp-content/uploads/2016/01/EL_Regionaalarengu_Fond_horisontaalne.jpg