Meie kontaktid

 

Viljandimaa Arenduskeskus asub Tallinna 2b, Viljandi

Oleme avatud E - R kell 11.00 - 16.00

Konsultatsiooniks on vajalik eelnevalt registreeruda vastava konsultandi juurde telefonil või aadressil save@viljandimaa.ee

 

Üldtelefon  

Tel: +372 433 0591

     
 

 

 

Juhataja
Elmo Puidet

Tel: +372 506 3306

elmo.puidet@viljandimaa.ee

 

 

 

 

   

 

Kodanikuühenduste konsultant

Jaanika Toome

Tel: +372 5788 0245

jaanika.toome@viljandimaa.ee

                                

 

 

 

 

Noorte ettevõtlikkuse programmide koordinaator

Kairi Ong

Tel: +372 5854 4679

kairi.ong@viljandimaa.ee

     
   

Ettevõtluskonsultant

Mati Ilisson

Tel: +372 5788 0445

mati.ilisson@viljandimaa.ee

     
 

Ettevõtluskonsultant
Olavi Israel

Tel: +372 5697 4600

olavi.israel@viljandimaa.ee

   

 

 

 

 

Ettevõtluskonsultant / projektijuht
Daisy Estam

Tel: +372 5804 0503

daisy.estam@viljandimaa.ee

   

 

 

   

Turismiinfokonsultant
Erge Hanschmidt

Tel: +372 433 0442

erge.hanschmidt@viljandimaa.ee

     
 

Ettevõtluskonsultant
(lapsehoolduspuhkusel)

Kaja Lääts

Tel: +372 5788 0445

kaja.laats@viljandimaa.ee

 

Oleme toeks nii ettevõtjatele, noortele, kodanikeühendustele kui ka omavalitsustele kohalikku arengut toetavate ideede elluviimisel ja omavahelise koostöö arendamisel!


SA Viljandimaa Arenduskeskuse arvelduskonto number osalustasude maksmiseks on EE121010220286825222, SEB pangas.