Paistu kihelkonna piirkonnajuht Külli Allikvee

Oleme oma piirkonnajuhtidelt küsinud kolm küsimust.

 

1. Kui kaua ja kuidas olete Mulgimaa Peremänguga seotud olnud?

Olen Peremänguga seotud mitu hooaega. Alguses mängupunktina ja sellel aastal esmakordselt piirkonnajuhina.

Mulle on selle mängu idee alati meeldinud. Inimesed saavad lihtsalt läbi tulla ja vaadata, mida kuskil tehakse. Muidu ju ei lähe kellegi ukse taha ja ei hakka uudistama, mis seal tehakse. Peremängu ajal on kõik see organiseeritud ja nii huvitav on uusi kohti enda lähedal avastada.

 

2. Mis on kõige suurem väärtus, mida teie kihelkond läbi mängu on kogenud?

Läbi selle mängu on meie piirkond saanud rohkem positiivset tunnustust – meid on kiidetud, et meil on põnevad mängupunktid. Eelmisel aastal avastasid paljud pered Paistu kiriku ja seda täitsa teisest vaatenurgast – isegi lapsed läksid hasarti sealseid ülesandeid lahendades.

Peremängus osalemise konkreetne ja käegakatsutav eelis näiteks on see, et Heimtali Loomestuudio on saanud nii mõnegi kliendi tänu sellele mängule – on tuldud sünnipäevi pidama, kinke ostma.

 

3. Kas ja miks soovitate uutel kohtadel mängupunktiks tulla?

Muidugi võib mõelda, et sellele mängule kulub ära üks terve päev, kus oleks võimalik teha teisi tarvilikke töid või siis hoopis mere äärde minna, aga ikkagi olen mina otsustanud, et osalen selles mängus ja lasen ennast üllatada. Kunagi ei tea, kas mängupunkti tuleb palju või vähe inimesi – vahel läheb tunnike mööda ja kedagi ei ole ning siis ühtäkki on tuba rahvast täis! Kõigil näod säramas, kui esimest korda potikedra peal käed saviseks teevad.

Igatahes soovitan soojalt Peremängu meeskonnaga liituda!

Võta Külliga ühendust: tel. 5665 3819, heimtaliloomestuudio@gmail.com