« Tagasi

15. jaanuari Ettevõtluse Akadeemia teemal "Ekspordiga alustamine – ajastus, strateegia valik ning teiste ettevõtete õppetunnid"

2020. aastal jätkame taas Ettevõtluse Akadeemiaga*, mis toimub iga kuu kolmandal kolmapäeval.

15. jaanuaril toimub käesoleva aasta esimene kohtumine ning selle avame teemaga: "Ekspordiga alustamine – ajastus, strateegia valik ning teiste ettevõtete õppetunnid" 

Teemad, millest räägitakse:

•             Ekspordiga alustamine (millal alustada, mis peab olema olemas enne kui alustada)

•             Kasvustrateegia (mis see on ja milleks neid üldse tehakse)

•             Sihtriikide ja turule sisenemise taktika valimine (milleks on vajalik turuanalüüs ja mis on turule sisenemise variandid)

•             Edasine koostöö jätkamine (kuidas tavaliselt koostöö jätkub, missugused on peamised riskid)

Kõigest sellest tuleb meile rääkima Kim Kišenja, kes on Excedea Partner

Kim on üle kuue aasta töötanud rahvusvahelistumise strateegiate väljatöötamisega, turgude analüüside läbiviimisega ning partnerite otsinguga Euroopa ja Aasia riikides. Töötades Excedeas on ta puutunud kokku erinevate valdkondade, olukordade ning klientide probleemidega, mis on aidanud luua suuremat pilti ekspordist. Oma kogemust jagades toob ta välja - peamised kogemused ja olukorrad, millest lähtuda ekspordiga alustamisel.

 

Millal? - 15. jaanuaril 2020, kell 16.00 - 18.00

Kus? - Park Hotelli restoranis Ormisson.

Kohtade arv on piiratud, seega on vajalik eelregistreerimine. 

Ettevõtluse Akadeemias osalemine on tasuta!   Vajalik on ette registreerimine siin: https://goo.gl/nBiRNc

 

*Viljandimaa Arenduskeskus ja Park Hotell Viljandi korraldavad ettevõtjatele mõeldud klubilist sarja nimega Ettevõtluse Akadeemia. Kord kuus toimuv Akadeemia toob kohalikele ettevõtjatele koju kätte oma ala parimad praktikud ja tipud nii Eestist kui lähiriikidest. Igal kohtumisel keskendutakse erinevale teemale, tööstuse automatiseerimisest inimeste motiveerimiseni, enesearengust finantsjuhtimiseni jpm. Sarjast leiavad endale huvipakkuvat nii kogenud ettevõtjad kui ka lihtsalt majandushuvilised. Kooskäimiste peamine eesmärk omavaheliste praktiliste kogemuste vahetamine ja kontaktide loomine.

 

Lisainfo:

Kaja Lääts

Ettevõtluskonsultant

e-post kaja.laats@viljandimaa.ee

tel +372 433 0593

mob +372 5788 0445