« Tagasi

19. veebruari Ettevõtluse Akadeemias tutvustab Keskkonnainvesteeringute Keskus (KIK) toetuste taotlemist keskkonnaprogrammi ringmajanduse programmist

Järjekordne Ettevõtluse Akadeemia* kohtumine toimub 19.veebruaril kell 16.00–18.00 Park Hotelli Viljandi restoranis Ormisson!

Viljandimaa ettevõtjatega tulevad kohtuma KIK projektikoordinaatorid Enn Selgis ja Kristjan Kalda. 12.02 avatakse selleaastase keskkonnaprogrammi taotlusvoor. Projektide esitamise tähtaeg on 16. märts 2020. Teemakohtumisel saab täpsemat infot nii keskkonnaprogrammi taotlusvooru kohta ning küsimusi esitada teiste programmide ning taotlusvoorude kohta.  

 

KIK toetab riigisisese keskkonnaprogrammi ringmajanduse programmist tegevusi, mis aitavad kaasa

  • ressursside tõhusale kasutamisele ja aitavad võtta kasutusele ringmajanduse põhimõtteid,
  • vältida jäätmete ja heitmete teket ning vähendada tegevuste keskkonnamõju.

Taotlema on oodatud ka ettevõtted. Ettevõtluse Akadeemias tutvustabki KIK konkreetsemalt antud taotlusvoorust toetatavaid tegevusi ja tingimusi ning selgitab, kuidas see täpsemalt käib.

 

Ringmajanduse programmi eesmärk on:

  • toetada tegevusi, mis aitavad ressurssi tõhusamalt kasutada ja võtta kasutusele ringmajanduse põhimõtteid, vältida jäätmete ja heitmete teket ning vähendada tegevuste keskkonnamõju;
  • toetada maapõueressursside säästlikku kasutamist, maastike korrastamist, maapõueteabe korrastamist ja levitamist ning maavarade uurimisest, kaevandamisest ja kasutamisest tingitud keskkonnamõju vähendamist.

Kes saavad toetust?

Keskkonnaprogrammist saavad toetust taotleda kohalikud omavalitsused, äriühingud, keskkonnakaitsega tegelevad asutused või avalik-õiguslikud juriidilised isikud.

Ettevõtluse Akadeemias osalemiseks on vajalik eelregistreerimine. Kohtade arv on piiratud!  

Registreeri end  SIIN!

 

Lisainfo ja küsimused:

Kaja Lääts

e-post kaja.laats@viljandimaa.ee

mob +372 5788 0445

 

*Viljandimaa Arenduskeskus ja Park Hotell Viljandi korraldavad ettevõtjatele mõeldud klubilist sarja nimega Ettevõtluse Akadeemia. Kord kuus toimuv Akadeemia toob kohalikele ettevõtjatele koju kätte oma ala parimad praktikud ja tipud nii Eestist kui lähiriikidest. Igal kohtumisel keskendutakse erinevale teemale, tööstuse automatiseerimisest inimeste motiveerimiseni, enesearengust finantsjuhtimiseni jpm. Sarjast leiavad endale huvipakkuvat nii kogenud ettevõtjad kui ka lihtsalt majandushuvilised. Kooskäimiste peamine eesmärk omavaheliste praktiliste kogemuste vahetamine ja kontaktide loomine.