Anneli Pälsing, Halliste kihelkonna piirkonnajuht

Oleme oma piirkonnajuhtidelt küsinud kolm küsimust.

 

 

1. Kui kaua ja kuidas olete Mulgimaa Peremänguga seotud olnud?

Mulgimaa Peremänguga oleme olnud seotud alates 2016 aastast ehk siis 4 aastat. Esimesel aastal olime vaatlejad, kuid teisel aastal sai prooviks mängupunktina kaasa löödud. Meie mängupunkt on  Rimmu külakeskuses. Nii on, kui annad „vanakuradile näpu, võtab kogu käe". Nüüd siis juba viies aasta – seega juubel. Teist aastat järjest löön kaasa piirkonnajuhina.

 

2. Mis on kõige suurem väärtus, mida teie kihelkond läbi mängu on kogenud?

Mina arvan, et Halliste kihelkonna mängupunktid on saanud läbi Mulgimaa peremängu end eelkõige laialdaselt  tutvustada. Selleks päevaks on mängupunktid avanud uksed ja toimekad sädemeinimesed on lahkesti külalisi vastu võtmas, et jutustada oma „lugu". Igal mängupunktil on midagi põnevat näidata ja õpetada. Rõõm on tõdeda, et peredel meeldib ikka ja jälle tagasi tulla ning mis peamine, meid on märgatud kaugemaltki. See annab indu edasi tegutseda!

 

3. Kas ja miks soovitate uutel kohtadel mängupunktiks tulla?

Mängupunktiks olemine on iseenesest mõistetav. Soovitame kindlasti Mulgimaa peremängu mängupunktiks tulla, kuna see annab hea võimaluse oma küla, seltsi tegemisi, tooteid või ettevõtet laiemalt tutvustada. Tule, ole ja sära.

Võta Anneliga ühendust: tel. 502 4315, anneli@mulgivald.ee