CASHFLOW lauamäng

Viljandimaa Arenduskeskus pakub võimalust laenutada ettevõtlikkust ja ettevõtlust arendavat ning finantsteadmisi ja investeerimisoskusi arendavat lauamängu CASHFLOW.

"CASHFLOW" lauamängu alustad oravarattas ühega paljudest elukutsetest. Arenda oma investeerimisstrateegiat kasutades kinnisvara, ettevõtlust, väärtpabereid ja väärismetalle. Sinu ülesanne on vabaneda 8st 5ni tööst ning lahkuda oravarattast kiirteele.
Osta kokku kinnisvara, kauple aktsiatega, valmistu turu muutusteks ja jõua enne oma sõpru kiirteele kus tegelik suur raha liigub! Arenda ja testi strateegiaid varade kogumiseks ja kohustuste vähendamiseks ning pane raha enda eest tööle! Õpi kohanema turu muutustega, saa hakkama halbade üürnike tekitatud kahjuga ning võta riske.

Sa ei õpi ainult seda kuidas toimivad varad ja kohustused, vaid ka seda kuidas Sina ise investorina käitud.
 

Mängi ainsat lauamängu maailmas, mis võib Sind ka päriselt jõukaks teha!

Mängu kestvus: 60-180 min (koos juhendamisega tuleb arvestada 2,5 tunniga)
Mängijate arv: 2-6
Soovituslik vanus: 12+

 

Viljandimaa Arenduskeskusel on 3 Cashflow mängu.

Kui soovid mänge laenutada (koos juhendamisega või ilma) või vajad rohkem informatsiooni, siis võta kindlasti ühendust, leiame koos sobiva lahenduse!

Ehk soovid alustada Noorte Cashflow klubi Viljandis/Viljandimaal?

2014/15 õppeaastal käis klubi koos Amrita kohviku II korruse saalis 1 kord kuus. Otsime noort eestvedajat, kes klubi uuesti käima aidata tahaks.