Investeeri Viljandimaale

Viljandimaal on põnev ja huvitav elada, sest siin on mitmekesine elu- ja töökeskkond. Mitmekesine on maakonnas majanduselu, siin on esindatud kõik peamised ja olulised tööstus-, tehnoloogia-, teenindus- ja põllumajandusvaldkonnas tegutsevad ettevõtted.

Viljandis asuv Kultuuriakadeemia ja pärimustraditsioonid annavad siisnsele piirkonnale olulise aktsendi, seetõttu on Viljandimaa tuntud  kultuuri- ja loomemajanduse kantsina.

 

Miks investeerida Viljandimaale? Vastus on lihtne - me oleme investeeringuteks valmis. Kõrge valmidus  tähendab investeerimisobjektide ja infrastruktuuride olemasolu, tugiteenuste ja koostööpartnerite käepärasus ning muidugi koostöötahe. Viljandimaal aitavad ettevõtjat kohalik omavalitsus, riigistruktuurid ja haridusasutused.

Arenduskeskuse pädevad spetsialistid aitavad investorill leida sobiva investeerimisobjekti või äripartneri. Osutame kaasabi riikliku teabe- ja tugiteenuste ning kaasrahastustaotluste menetlustes. Koostöös kohaliku omavalitsuse, tööhõive- ja haridusasutustega oleme huvitatud, et ettevõttes töötaksid pädevad ja asjalikud töötajad.  

 

Uus ettevõtlust- ja elukeskkonda kajastav infoportaal on väljatöötamisel, kuid alljärgnevalt leiad olulisemad viited piirkonna tööstus- tehnoloogiaaladele ning äri- ja loomemajanduskeskkondadele:

Mäeltküla tööstuspark

Suure - Jaani tööstuspark

Viljandi Lennukitehase loomelinnak

Viljandimaa Loomemajanduskeskus 

 

Ära kõhkle küsida head nõu meie konsultandilt

 

Ettevõtluskonsultant
Olavi Israel

Tel: +372 5697 4600

olavi.israel@viljandimaa.ee