Mis on Mulgimaa Peremäng?

Mulgimaa Peremäng toimub sellel suvel viiel päeval. 

Mäng on ellu kutsutud peamiselt kahel eesmärgil: tutvustada Mulgimaa tuntud ning tundmatuid kohti, ühes nendes kohtades elavate inimestega ja arendada Mulgimaa elanike omavahelist koostööd. Peremängu mängijaid ootavad mängupäevadel ees särasilmsed külaelu eestvedajad ja töökad talupidajad, kes on avanud külalistele oma kodud. Lisaks on igas punktis mängijatele ette valmistatud erinevad tegevused, mis seotud Mulgimaa ajaloo ning kultuuriga. Näiteks saab käe külge panna toidu valmistamisel, või kogeda jahedas jõevees pesu pesemist – just nii nagu neid tegevusi vanasti tehti.

Mängupunktid on päeval avatud ajavahemikus kl 12-18. Aega on mõnusalt, seega liigu ühest punktist teise ja avasta Mulgimaad! Sissepääs mängupunktidesse on tasuta. Mängijatele soovitame sularaha teekonnale kaasa võtta, sest nii mõneski punktis pakutakse kehakinnitust ja müügiks kohalikku kaupa.

Kõik peremängu mängijad saavad osaleda auhinnamängus! Selleks osta mängupunktis müügil olev postkaart (hind 2€), millega saad kaasa paberitüki, kuhu kirjutad enda kontaktid ning jätad selle punktis asuvasse kogumiskasti. Kui ostad mitu kaarti, osaled loosis mitu korda.

Auhindade loosimine toimub nädala jooksul pärast viimast mängupäeva, ehk 37 nädalal.

Jooksval infol hoia silm peal meie Facebooki lehel, seal jagame ka infot võitjate kohta.

Mängu üldine info: Jaanika Toome, tel. 5788 0245