30.06.14

 

Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus, InterAct Projektid & Koolitus OÜ ja Clarus MTÜ koostöös Viljandimaa Arenduskeskusega kutsuvad mittetulundusühenduste juhatuse liikmeid ja tegevjuhte, kellel on vähemalt aastane praktiline mittetulundusühenduse juhtimise kogemus, kandideerima

 

koolitusele PROJEKTIDE KIRJUTAMINE JA JUHTIMINE

 

Koolituse tulemusena paranevad osalejate teadmised ja oskused, kuidas projekti planeerida, eesmärke püstitada, tegevuskava ja eelarvet koostada, samuti kuidas projekti ellu viia ja tulemusi hinnata. Koolitus toimub „Mittetulundusühenduste maakondlike tugistruktuuride programmi" raames ning aitab kaasa mittetulundusühenduste institutsionaalse võimekuse ja professionaalsuse tõusule.

 

Koolituse sisu:

  • projekti planeerimine, elluviimine, hindamine;
  • projekti eesmärkide püstitamine ja seosed rahastamisprogrammi hindamiskriteeriumitega;
  • projekti tegevuskava ja realistliku ajakava koostamine;
  • projekti eelarve koostamine;
  • projekti tulemuste ja mõju hindamine;
  • praktilised näited projektide igapäevaelust, kuidas suurendada projekti rahastamise tõenäosust.

 

Koolitus toimub: 22. ja 23. jaanuaril 2014, kell 9.30-16.45 Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainori Viljandi õppekeskuses, Tallinna 19/22, Viljandi Koolituse maht on 2x8 akadeemilist tundi ehk 16 akadeemilist tundi.

 

Koolitust viib läbi kogenud praktik Annemai Mägi, kes tegutseb projektide vallas alates 2000. aastast ning on nõustanud organisatsioone avalikust, mittetulundus ja erasektorist.

 

Koolitusel osalemine on tasuta, kuid eeldab eelnevat registreerumist hiljemalt 13. jaanuariks .ja motivatsiooniavalduse esitamist. Täpsem info vaata arenduskeskus.viljandimaa.ee/ või helista 433 0446, 5788 0245

 

 

Lisainfo:

Viljandimaa Arenduskeskus

Tel 43 3044643 30446, 5788 0245                      

e-post jaanika.toome@viljandimaa.ee

You'll need Skype CreditFree via Skype

 

Toimetaja: JAANIKA TOOME